CENNIK 2018

od 30.06 do 14.07    270zł za domek   
od 14.07 do 11.08 300zł za domek
od 11.08 do 01.09 270zł za domek

 

Każdy domek przygotowany jest na przyjęcie max 6 osób.

Jesteśmy ośrodkiem rodzinnym. Osobom niepełnoletnim i dorosłej młodzieży domków nie wynajmujemy.

Pobyt rozpoczyna się i kończy w sobotę.
 Doba rozpoczyna się od godziny 15 w dniu przyjazdu i kończy się o godzinie 10 w dniu wyjazdu. 

Pobieramy od Państwa opłatę klimatyczną, którą odprowadzamy do Urzędu Miasta Mielno w wysokości 1,80 zł za dobę od osoby.

W cenę wliczone są:

media
miejsce parkingowe

sprzątanie domku

wypożyczalnia rowerów

 

Nie zapewniamy Państwu ręczników łazienkowych.

Na wczasy zapraszamy bez zwierząt.

 

REGULAMIN

1. O Państwa komfortowy pobyt i spokojny wypoczynek na miejscu dbają właściciele obiektu. Wszelkie uwagi oraz usterki prosimy zgłaszać na bieżąco do nich.

2. Doba pobytowa trwa od godz. 15 w dniu przyjazdu do godz. 10 dnia następnego.

3. Rezerwację należy potwierdzić w ciągu 7 dni wpłatą zadatku bądź całością opłaty. W przypadku wpłaty zadatku pozostałą część opłaty za pobyt należy uiścić w dniu przyjazdu. Dokonanie rezerwacji i wpłaty zadatku oznacza akceptację regulaminu.

4. Rezygnacja z całego pobytu lub jego części, późniejszy przyjazd oraz wcześniejszy wyjazd, spowodowane nie z winy właściciela ośrodka, nie uprawniają do zwrotu wpłaconych należności za pobyt.

5. Do korzystania z domków wczasowych uprawnione są tylko osoby zakwaterowane.

6. W przypadku zakłócania porządku i nie przestrzegania regulaminu na terenie ośrodka jego właściciele mają prawo zażądać opuszczenia obiektu bez zwrotu opłaty.

7. W domkach i na terenie ośrodka obowiązuje zakaz pobytu zwierząt.

8. Rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo i wszelkie skutki działań swoich dzieci w domkach, na placu zabaw i na terenie całego ośrodka.

9. Goście zobowiązani są do przestrzegania zasad ochrony przeciwpożarowej. W domkach obowiązuje zakaz używania własnych
kuchenek, grilli i piecyków elektrycznych.

10. We wszystkich domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i smażenia ryb.

11. Prosimy o nie wynoszenie z domków koców oraz innych przedmiotów stanowiących jego wyposażenie, jak również o nie wynoszenie poza teren ośrodka zabawek będących wyposażeniem placu zabaw.

12. Odpowiedzialność fizyczną i materialną za wypożyczony sprzęt sportowy i rowery ponoszą osoby, które go wypożyczyły.

13. O powstałych szkodach lub usterkach dotyczących wyposażenia domków należy niezwłocznie zawiadomić właścicieli. Goście są odpowiedzialni finansowo za zniszczony lub uszkodzony sprzęt w domkach i na terenie ośrodka.

14.  Właściciele ośrodka nie ponoszą odpowiedzialności materialnej za rzeczy należące do gości pozostawione w domku lub na terenie ośrodka, jak również  za kradzież i szkody samochodów pozostawionych na parkingu ośrodka.

15. Przed opuszczeniem ośrodka należy posprzątać domek, teren wokół oraz wyrzucić nieczystości do pojemników na śmieci. Prosimy o nie pozostawianie żywności w domku. Odbiór i zdanie domku odbywa się zawsze w towarzystwie właścicieli.